Katedra je rozdelená na odelenie elektroniky, oddelenie mechatroniky a autotroniky a oddelenie špeciálnej elektroniky. Na oddeleniach katedry pracuje 18 zamestnancov. V súčastnosti na katedre pôsobí 15 interných doktorandov. Na  technickom podpornom centre ON Semiconductor  je  8 zamestnancov.

Vedúci katedry: doc. Ing. Michal Frivaldský, PhD. AB 032
Zástupca vedúceho katedry: doc. Ing. Dušan Koniar, PhD. AB 025
Sekretariát: Bc. Andrea Prandová AB 030

Oddelenie elektroniky

  Vedúci oddelenia: doc. Ing. Michal Frivaldský, PhD.

  Členovia oddelenia:

prof. Ing. Pavol Špánik, PhD. 513 1612  pavol.spanik@fel.uniza.sk AB 026
doc. Ing. Michal Frivaldský, PhD. 513 1600  michal.frivaldsky@fel.uniza.sk AB 032
 Ing. Michal Praženica, PhD. 513 1627  prazenica@fel.uniza.sk AB 115
Ing. Slavomír Kaščák, PhD. 513 5065  slavomir.kascak@fel.uniza.sk AB 115
doc. RNDr. Juraj Pančík, PhD. 513 1607  juraj.pancik@fel.uniza.sk AB 027
Ing. Roman Koňarik, PhD. 513 5065  roman.konarik@fel.uniza.sk AB 115

Oddelenie mechatroniky a autotroniky

  Vedúci oddelenia: doc. Ing. Peter Drgoňa, PhD.

  Členovia oddelenia:

prof. Ing. Branislav Dobrucký, PhD. 513 1602 branislav.dobrucky@fel.uniza.sk AB 028
doc. Ing. Pavel Pavlásek, PhD. 513 1611 pavel.pavlasek@fel.uniza.sk AB 023
doc. Ing. Peter Drgoňa, PhD. 513 1643 peter.drgona@fel.uniza.sk AB 106
Ing. Ondrej Hock, PhD. 513 1619 ondrej.hock@fel.uniza.sk AB 115
Ing. Marek Paškala, PhD. 513 1631 marek.paškala@fel.uniza.sk AB 027
Ing. Jozef Šedo, PhD. 513 5065 jozef.sedo@fel.uniza.sk AB 115
prof. Ing. Mario Cacciato   Hosťujúci profesor AB 027

Oddelenie špeciálnej elektroniky

  Vedúci oddelenia: doc. Ing. Libor Hargaš, PhD.

  Členovia oddelenia:

doc. Ing. Libor Hargaš, PhD. 513 1624 libor.hargas@fel.uniza.sk AB 025
doc. Ing. Dušan Koniar, PhD. 513 1625 dusan.koniar@fel.uniza.sk AB 025
doc. Ing. Anna Simonová, PhD. 513 1613 anna.simonova@fel.uniza.sk AB 023
Ing. Peter Šindler 513 1626 peter.sindler@fel.uniza.sk AB 025
Ing. Matúš Danko 513 5065 matus.danko@fel.uniza.sk AB 115

Technické centrum ON Semiconductor:

Ing. Boris Kozáček, PhD. 513 1621  boris.kozacek@fel.uniza.sk AB 024
Ing. Viliam Jaroš, PhD. 513 1621  viliam.jaros@fel.uniza.sk AB 024
Ing. Martin Komolík, PhD. 513 1621  martin.komolik@fel.uniza.sk AB 024
Ing. Tomáš Kušnier, PhD. 513 1621  tomas.kusnier@fel.uniza.sk AB 024
Ing. Michal Taraba, PhD. 513 1610 michal.taraba@fel.uniza.sk AB 022
Ing. Miroslav Pavelek, PhD. 513 1610 miroslav.pavelek@fel.uniza.sk AB 022
Ing. Tomáš Uriča, PhD. 513 1610 tomas.urica@fel.uniza.sk AB 022
Ing. Juraj Adamec, PhD. 513 1610 juraj.adamec@fel.uniza.sk AB 022

Interní doktorandi:

Ing. Jakub Bajzík 513 1606 jakub.bajzik@fel.uniza.sk AB 029
Ing. Jaroslav Bulava 513 1604 jaroslav.bulava@fel.uniza.sk AB 020
Ing. Silvia Janišová 513 1604 silvia.janisova@fel.uniza.sk AB 020
Ing. Peter Ďurana 513 1643 peter.durana@fel.uniza.sk AB 106
Ing. Jakub Kellner 513 1605 jakub.kellner@fel.uniza.sk AB 018
Ing. Patrik Resutík 513 1605 patrik.resutik@fel.uniza.sk AB 018
Ing. Marek Šimčák 513 1605 marek.simcak@fel.uniza.sk AB 018
Ing. Richard Zelník 513 1605 richard.zelnik@fel.uniza.sk AB 018
Ing. Peter Sojka 513 1606 peter.sojka@fel.uniza.sk AB 029
Ing. Branislav Hanko 513 1605 branislav.hanko@fel.uniza.sk AB 018
Ing. Michal Pipíška 513 1606 michal.pipiska@fel.uniza.sk AB 029
Ing. Ján Morgoš 513 1604 jan.morgos@fel.uniza.sk AB 020
Ing. František Jablončík 513 1604 frantisek.jabloncik@fel.uniza.sk AB 020
Ing. Jozef Volák 513 1623 jozef.volak@fel.uniza.sk AB -
Ing. Rastislav Štefún 513 1604 rastislav.stefun@fel.uniza.sk AB 020

Laboratóriá

Výkonová elektronika

513 1634 

prazenica@fel.uniza.sk

AB 015

Priemyselná automatizácia

513 1635

marek.paskala@fel.uniza.sk

AB 016

Mikroprocesorov a DSP

513 5064, 513 5067

peter.sindler@fel.uniza.sk

AB 113

Špeciálnej elektroniky a virtuálnej inštrumentácie

513 1637

libor.hargas@fel.uniza.sk

AB 019

Seminárna miestnosť

513 1638

ondrej.hock@fel.uniza.sk

AB 021

Elektronika

513 1616

ondrej.hock@fel.uniza.sk

BI 014

Elektronické zariadenia

513 2184

ondrej.hock@fel.uniza.sk

BI 114

Elektromagnetickej kompatibility EMC

-

roman.konarik@fel.uniza.sk

AB S03

Laboratórium progresívnych meničových štruktúr 

513 5066

slavomir.kascak@fel.uniza.sk

AB 116

Laboratórium autotroniky a elektromobility 

513 1636

peter.drgona@fel.uniza.sk

AB 017

Žilinská univerzita,  Fakulta elektrotechniky a informačných technológií, Katedra mechatroniky a elektroniky,  Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina 

  •  GPS: 49.204119,18.754819
  •  +421 41 513 1601
  •  kme@fel.uniza.sk

Prihlásenie

Vstup len pre registrovaných.