Zoznam postupujúcich projektov

Mali sme ťažkú robotu vybrať spomedzi 36 prác tie, ktoré sa zúčastnia finálového kola. Výberové kolo vyhodnocovali 4 pracovníci UNIZA:
  • Ing. Ondrej Hock, PhD.
  • Ing. Slavomír Kaščák, PhD.
  • Ing. Michal Praženica, PhD.
  • Ing. Jozef Šedo, PhD.
a 2 pracovníci firmy ON Semiconductor:
  • Ing. Viliam Jaroš, PhD.
  • Ing. Boris Kozáček, PhD.
Zvažovali sme ako už obvykle náročnosť prác, technické prevedenie, množstvo vykonanej práce, … podľa opisu projektov, ktoré ste nám zaslali. V prílohe zasielam dokumenty o výberovom konaní. Práce, ktoré sú vyznačené zelenou farbou boli vybraté do finálového kola.
Z dôvodu veľkého záujmu z Vašej strany, sme sa rozhodli, že do finálového kola postúpi prvých 22 a finálové kolo bude rozdelené do 2 sekcií. Kvôli zhodnosti bodov z výberového konania je konečný počet 23 prác.
Nakoniec chceme všetkým zúčasteným poblahoželať, aspoň touto cestou, veľa úspechov pri dokončovaní prác a tým, ktorých práce nepostúpili do FK, vydržte v usilovnej práci.
Samozrejme práce, ktoré sme vybrali do FK, sa nemusia z nejakého dôvodu dokončiť, takže časom budú oslovované kontaktné osoby prác, podľa poradia vo VK.

P.Č. Meno študenta Škola Názov práce
1 Matúš Dancák, Jozef Ryška SPŠD Košice Meteorologické prístroje
2 Ondrej Košút, Martin Polák SPŠ Myjava 3D tlačiareň
3 Miroslav Toman, Samuel Patúc SPŠ Myjava Robotické rameno zo spätnou väzbou a otvoreným zdrojom