Zoznam prihlásených projektov


Do ročníka súťaže Technická myšlienka roka 2018 sa prihlásilo 36 súťažných projektov z 10 stredných škôl z celého Slovenska. Zoznam prihlásených projektov môžete vidieť v článku nižšie.

Škola Počet prác
SPŠD Košice 4
SPŠE Košice 10
SPŠ Myjava 3
SŠ Kysucké Nové Mesto 5
SOŠ Stará Turá 2
SŠ Tvrdošín 3
SPŠ Poprad 1
SOŠT Michalovce 4
SOŠE Žilina 2
SPŠD Trnava 1

P.Č. Meno študenta Škola Názov práce
1 Adam Božek, Slavomír Slezák SPŠD Košice Lego a pokusy s ním(Robot záchranár)
2 Matúš Dancák, Jozef Ryška SPŠD Košice Meteorologické prístroje
3 Sebastián Dimun, Marek Kušnírik SPŠE Košice Smart Budík
4 Fredirik Krištof, Kristián Klofáč SPŠ Myjava Triedička obrobkov, triedenie podľa farby a kovu s vizualizáciou funkčnosti na operačnom panely KPT 700 Siemens
5 Ondrej Košút, Martin Polák SPŠ Myjava 3D tlačiareň
6 Miroslav Toman, Samuel Patúc SPŠ Myjava Robotické rameno zo spätnou väzbou a otvoreným zdrojom
7 Filip Kišš SPŠE Košice Riadenie robotického ramena
8 Cestický Patrik, Seman Dávid SPŠE Košice Inteligentné parkovisko
9 Šimko Maroš, Gizela Pavol SPŠE Košice Inteligentná budova
10 Lukáš Sokol SŠ Kysucké Nové Mesto Inteligentné parkovisko
11 Samuel Mrekaj, Samuel Mazúr SŠ Kysucké Nové Mesto Mobilné robotické rameno
12 Tomáš Nagy, Michal Janovec SŠ Kysucké Nové Mesto Octocopter
13 Tomáš Špalek SŠ Kysucké Nové Mesto Posuvná brána
14 Peter Mravec SŠ Kysucké Nové Mesto Robotické rameno
15 Zora Šimová, Rastislav Hornáček, Ján Klimáček, Štefan Schindler SOŠ Stará Turá Automatizovaná plniaca linka s interaktívnou 3D simuláciou
16 Juraj Frolo, Matúš Ševčík SOŠ Stará Turá Strojové videnie
17 Filip Dely, Adam Pirický SPŠD Košice Elektrocentrála
18 Peter Schuster, Jozef Ryška SPŠD Košice Objavy Nikolu Teslu stále aktuálne
19 Tomáš Onuško, Peter Káčer SPŠ dopravná Košice Simulácia riadenia motorového vozňa 810.
20 Juraj Kekelák SŠ Tvrdošín JUT (Jednoduchý univerzálny tester závesnej techniky)
21 Michal Polák, Kamil Nalevanko SPŠE Košice Regulácia teploty
22 Peter Jagač, Adam Bodnár SPŠE Košice Moderný Trezor
23 Anton Kornaj, Adrián Hradický, Lukáš Házy, Maroš Zvara, Daniel Smižanský SPŠ Poprad Robotické sudoku
24 Samuel Laco SOŠT Michalovce Robotické rameno
25 Samuel Laco, Matúš Dankanin SOŠT Michalovce Nápojový automat
26 Miroslav Murin SOŠT Michalovce My Spy
27 Miroslav Murin SOŠT Michalovce Good Teacher
28 Jakub Figura, Daniel Gajdoš SPŠE Košice Autonómne autíčko
29 Adam Šujanský, Matej Milan SOŠE Žilina Robot na solárny pohon
30 Erik Durčák SŠ Tvrdošín CNC Kombi
31 Tomáš Prokop, Adam Šimko SPŠE Košice Čajový robot
32 František Kováčik SOŠE Žilina Powerbanka
33 Tomáš Sýkora, Ľuboslav Tomčo SPŠE Košice Viacúčelová miestnosť ovládaná aplikáciou
34 Erik Švenk, Marián Tverďák SPŠE Košice SMART Križovatka
35 Ľuboš Teyerl, Ľuboš Suchoň, Darina Nádaská, Ondrej Susedka, Andrej Karaba, Nikodém Koporec, Sandra Kalinayová, Milan Eliáš SPŠD Trnava Ekologický elektromobil
36 Juraj Kekelák SŠ Tvrdošín Výrobno-baliaca linka