Katedra je rozdelená na odelenie elektroniky, oddelenie mechatroniky a autotroniky a oddelenie špeciálnej elektroniky. Na oddeleniach katedry pracuje 18 zamestnancov. V súčastnosti na katedre pôsobí 15 interných doktorandov. Na  technickom podpornom centre ON Semiconductor  je  8 zamestnancov.

Vedúci katedry: doc. Ing. Michal Frivaldský, PhD. AB 032
Zástupca vedúceho katedry: doc. Ing. Dušan Koniar, PhD. AB 025
Sekretariát: Bc. Andrea Prandová AB 030

Oddelenie elektroniky

  Vedúci oddelenia: doc. Ing. Michal Frivaldský, PhD.

  Členovia oddelenia:

prof. Ing. Pavol Špánik, PhD. 513 1612  pavol.spanik@uniza.sk AB 026
doc. Ing. Michal Frivaldský, PhD. 513 1600  michal.frivaldsky@uniza.sk AB 032
 Ing. Michal Praženica, PhD. 513 1627  prazenica@uniza.sk AB 024
Ing. Slavomír Kaščák, PhD. 513 1627  slavomir.kascak@uniza.sk AB 024
Ing. Roman Koňarik, PhD. 513 1627  roman.konarik@uniza.sk AB 024

Oddelenie mechatroniky a autotroniky

  Vedúci oddelenia: doc. Ing. Peter Drgoňa, PhD.

  Členovia oddelenia:

prof. Ing. Branislav Dobrucký, PhD. 513 1602 branislav.dobrucky@uniza.sk AB 028
doc. Ing. Pavel Pavlásek, PhD. 513 1611 pavel.pavlasek@uniza.sk AB 023
doc. Ing. Peter Drgoňa, PhD. 513 1643 peter.drgona@uniza.sk AB 106
Ing. Ondrej Hock, PhD. 513 1619 ondrej.hock@uniza.sk AB 022
Ing. Marek Paškala, PhD. 513 1631 marek.paškala@uniza.sk AB 027
Ing. Jozef Šedo, PhD. 513 1610 jozef.sedo@uniza.sk AB 022
Ing. Branislav Hanko, PhD. 513 1622 branislav.hanko@uniza.sk AB 027
prof. Ing. Mario Cacciato, PhD. 513 1622 Hosťujúci profesor AB 027

Oddelenie špeciálnej elektroniky

  Vedúci oddelenia: doc. Ing. Libor Hargaš, PhD.

  Členovia oddelenia:

doc. Ing. Libor Hargaš, PhD. 513 1624 libor.hargas@uniza.sk AB 025
doc. Ing. Dušan Koniar, PhD. 513 1625 dusan.koniar@uniza.sk AB 025
doc. Ing. Anna Simonová, PhD. 513 1613 anna.simonova@uniza.sk AB 023
Ing. Peter Šindler 513 1626 peter.sindler@uniza.sk AB 025
Ing. Matúš Danko, PhD. 513 1610 matus.danko@uniza.sk AB 022

Technické centrum ON Semiconductor:

Ing. Boris Kozáček, PhD. 513 5067  boris.kozacek@uniza.sk AB 113
Ing. Viliam Jaroš, PhD. 513 5067  viliam.jaros@uniza.sk AB 113
Ing. Martin Komolík, PhD. 513 5067  martin.komolik@uniza.sk AB 113
Ing. Tomáš Kušnier, PhD. 513 5065  tomas.kusnier@uniza.sk AB 113
Ing. Michal Taraba, PhD. 513 5065 michal.taraba@uniza.sk AB 115
Ing. Miroslav Pavelek, PhD. 513 5065 miroslav.pavelek@uniza.sk AB 115
Ing. Tomáš Uriča, PhD. 513 5065 tomas.urica@uniza.sk AB 115
Ing. Juraj Adamec, PhD. 513 5065 juraj.adamec@uniza.sk AB 115
Ing. Rastislav Štefún, PhD. 513 5065 rastislav.stefun@uniza.sk AB 115
Ing. Martin Galád, PhD.  513 5065 martin.galad@uniza.sk AB 115
Ing. František Jablončík, PhD. 513 5065 frantisek.jabloncik@uniza.sk AB 115

Interní doktorandi:

Ing. Jakub Bajzík 513 1606 jakub.bajzik@uniza.sk AB 029
Ing. Jaroslav Bulava 513 1604 jaroslav.bulava@uniza.sk AB 020
Ing. Silvia Janišová 513 1604 silvia.janisova@uniza.sk AB 020
Ing. Peter Ďurana 513 1643 peter.durana@uniza.sk AB 106
Ing. Jakub Kellner 513 1605 jakub.kellner@uniza.sk AB 018
Ing. Patrik Resutík 513 1605 patrik.resutik@uniza.sk AB 018
Ing. Marek Šimčák 513 1605 marek.simcak@uniza.sk AB 018
Ing. Richard Zelník 513 1605 richard.zelnik@uniza.sk AB 018
Ing. Peter Sojka 513 1606 peter.sojka@uniza.sk AB 029
Ing. Robert Plšičík 513 1604 robert.plsicik@uniza.sk AB 020
Ing. Jakub Škorvaga 513 1604 jakub.skorvaga@uniza.sk AB 020
Ing. Kristián Takács  513 1623 kristian.takacs@uniza.sk AB 020

Laboratóriá

Výkonová elektronika

513 1634 

prazenica@feit.uniza.sk

AB 015

Priemyselná automatizácia

513 1635

marek.paskala@feit.uniza.sk

AB 016

Mikroprocesorov a DSP

513 5064, 513 5067

peter.sindler@feit.uniza.sk

AB 113

Špeciálnej elektroniky a virtuálnej inštrumentácie

513 1637

libor.hargas@feit.uniza.sk

AB 019

Seminárna miestnosť

513 1638

ondrej.hock@feit.uniza.sk

AB 021

Elektronika

513 1616

ondrej.hock@feit.uniza.sk

BI 014

Laboratórium svetelnej techniky

513 2184

peter.drgona@feit.uniza.sk

BI 114

Elektromagnetickej kompatibility EMC

-

roman.konarik@feit.uniza.sk

AB S03

Laboratórium progresívnych meničových štruktúr 

513 5066

slavomir.kascak@feit.uniza.sk

AB 116

Laboratórium autotroniky a elektromobility 

513 1636

peter.drgona@feit.uniza.sk

AB 017

Žilinská univerzita,  Fakulta elektrotechniky a informačných technológií, Katedra mechatroniky a elektroniky,  Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina 

  •  GPS: 49.204119,18.754819
  •  +421 41 513 1601
  •  kme@fel.uniza.sk

Prihlásenie

Vstup len pre registrovaných.