Študijný program druhého stupňa

University degli studi di Catania v spolupráci s firmou STMicroelectronics, vytvorila nový študijný program v odbore elektrotechnické inžinierstvo so špecializáciou – výkonová elektronika. Jedná sa o 2-semestrové denné štúdium, s cieľom podchytiť si talentovaných ľudí, ktorí môžu pracovať v high-tech priemyselných a výrobných procesoch. Kľúčové získané vedomosti sú z oblasti materiálového inžinierstva, procesných systémov, návrhu, produkcie a testovania výkonových elektronických zariadení, určených pre oblasti automotive, obnoviteľnej energie a zásobníkov energie.

FEIT Uniza má viac ako 20 ročnú spoluprácu s University degli studi di Catania v odbore elektrotechnika. Zabezpečujeme silnú podporu zo strany našich pedagógov, preto neváhaj a prihlás tu: